Очередной приказ о запрете рыбной ловли во Львовской области на время нереста 2017-го. К сожалению, снова приказ о ЗАПРЕТЕ. Из года в год одно и то же. Пора такой подход уже менять. Ведь в соседних областях, на тех же самых реках, рыбалку не запрещают, а ограничивают (по количеству снастей). И полностью запрещают лишь на мелководных местах — нерестилищах.
ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО РИБНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ
УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ,
ВИКОРИСТАННЯ І ВІДТВОРЕННЯ ВОДНИХ БІОРЕСУРСІВ
ТА РЕГУЛЮВАННЯ РИБАЛЬСТВА У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
НАКАЗ
03.03.2017 року м. Львів №5
Про встановлення весняно-літньої заборони на лов риби, інших водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах Львівської області в 2017 році
Керуючись Законом України «Про рибне господарство, промислове рибальство та охорону водних біоресурсів» від 08.07.2011р., п.п.8.1.8.2,8.3 „Правил промислового рибальства в рибогосподарських водних об’єктах України», затверджених наказом Держкомрибгоспу України від 18.03.99р. № 33, зареєстрованим в Мін’юсті 25 травня 1999р. за №326/3619, п.п. 4.4, 4.5. 4.14.4, 5.3 „Правил любительського і спортивного рибальства», затверджених наказом Держкомрибгоспу від 15.02.99р. № 19, зареєстрованих в Мін’юсті 28 квітня 1999р. за №269/3562 на підставі рекомендацій наукових установ, з метою охорони, відтворення водних біоресурсів,
НАКАЗУЮ:
- Оголосити квітень, травень, червень цього року місяцями охорони нерестуючої риби.
- На території Львівської області в цей період заборонити будь-яке рибальство, а також вилов раків у такі терміни:
в басейні р. Дністер з 1 квітня по 10 червня;
в басейнах рік Західний Буг, Сян та Стир з 1 квітня по 20 травня;
у всіх водосховищах, технічних водоймах з 1 квітня по 10 червня;
в придаткових системах водойм (протоки, гирла, стариці, розливи водойм які тимчасово заповнюються водою в період весняної повені) з 1 квітня по 30 червня; - Як виняток, дозволити любительське рибальство:
3.1. р. Дністер — на лівому березі в межах міста Самбір;
— від впадіння р. Стрв’яж вниз по течії по лівій стороні до автомобільного моста в районі «Будови» (Самбірський район);
— с. Колодруби — на відстані 500м по обидві сторони проти течії від автомобільного моста (Миколаївський район);
— між селами Дем’янка-Наддністрянська Жидачівського району та Підгірці Миколаївського району по обидві сторони;
— від с.Молотів до впадіння р.Луг по лівому березі (Жидачівський район);
— від підвісного моста в с.Голешів вниз по течії на відстані 500 м по лівому березі (Жидачівський район);
— від автомобільного моста смт. Журавно по правому березі до впадіння р. Свіча (Жидачівський район);
— від автомобільного моста с. Заліски вверх по течії на відстані 500 м по лівому березі (Жидачівський район).3.2. р. Верещиця — від автомобільного моста в смт.Великий Любінь вниз по течії до межі с.Піски (Городоцький район).3.3. р. Стрий — від с. Ісаї вверх по течії до 500 метрової охоронної зони Явірської ГЕС (Турківський район).
— на правому березі по течії в межах смт. Верхнє Синьовидне (Сколівський район);
— на лівому березі в межах м. Стрий;
— від межі с.Ходовичі до с.Стриганці по обидві сторони (Стрийський район);
— від межі с. Іванівці до с. Заріччя по обидві сторони (Жидачівський район);
— м. Жидачів — від автомобільного моста вверх по течії по обидві сторони до межі м. Жидачів.3.4 р. Опір — від впадіння р. Орява до впадіння р. Кам’янка (Сколівський район).
3.5. р. Луг — в межах м. Ходорів.
3.6. р. Західний Буг- від межі м. Червонограда до межі с. Конотопи, від с. Ульвівок до межі с. Пісочне (Сокальський район).
3.7. Завадівське вдосховище («Завадів») — вздовж бетонної дамби
(Яворівський район)3.8. Добротвірське водосховище («Добротвір») — на лівому березі за течією р. Західний Буг від 500 метрової зони суб’єкта племінної справи садково-рибного господарства (Фермерське господарство «Добротвірський Рибзавод») до 500 метрової зони греблі «Добротвірської теплової електричної станції» ПАТ «ДТЕК Західенерго».
3.9. Віжомлянське хвостосховище («Віжомля») — вздовж берегової зони від с. Віжомля (Яворівський район).
3.10. Гамаліївське водосховище («Гамаліївка») — по береговій лінії від є. Гамаліївка в межах від гідротехнічних споруд ТЕЦ-2 до закінчення бетонного покриття.
3.11. Стебниківське водосховище («Доброгостів») — вздовж бетонної греблі та по лівому березі за течією р.Колодниця.
3.12. Яворівське водосховище («Яворівське море»)
— вздовж берегової зони від водозливної шлюзи по правій стороні на відстані 500м;
— від заливу (із сторони с.Цетуля) по лівому березі на відстані 1000м.3.13. Водосховище Малий Гноєнець («Прилбичі») — з бетонної дамби, а також на відстані 800м по правому березі і на відстані 2000м по лівому березі від бетонної дамби(Яворівський район).
3.14. Водосховище Великий Гноєнець («Терновиця») — по правому березі на відстані 700м та по лівому березі на відстані 900м від водозливної споруди (Яворівський район).
3.15. Водосховище («Оселя») — вздовж бетонної дамби (Яворівський район).
3.16. Подорожненський рудний кар’єр — по правому березі водойми від впадіння р. Крехівка до с. Подорожнє (Жидачівський район).
3.17. Щирецьке водосховище («Глинна Наварія»):
— від автомобільного моста біля бази УТМР по лівому березі до спортивної бази СДЮШОР спортивно-дитячої школи олімпійського резерву «Веслярик».
— від автомобільного моста біля бази УТМР по правому березі до заливу в с. Малечковичі.3.18. Водойми Миколаївської РО УТМР — «Чисте», «Середнє», «Глибоке». «Мисливське», «Барвінок», «Менделєєвське», водойма на території Берездівецької с/р, кар’єр в с.Розвадові — на спеціально відведених позанерестових ділянках.
3.19. Золочівське водосховище по вул. Шевченка в м. Золочів — вздовж дамби та 300 м від дамби північного берега.
3.20. Ставок в парку Жовтневий (м.Золочів) — вздовж дамби та 100м від дамби західного берега.
3.21. Унятицьке водосховище с.Унятичі — вздовж дамби (Дрогобицький район).
3.22. Водойма «Уличнянка» — берегова смуга від с. Доброгостів до шлюзи дамби перекриття (Дрогобицький район).
3.23. Ставок «Пляж» м.Городок — від монаха випуску води водойми Городок-Центральний до сторожової будки по лівій стороні.
3.24. Ставок Яворівської районної ради УТМР — вздовж дамби та на відстані 80м. по обидві сторони від дамби. (Яворівський район).
3.25. Ставок №6 (прим. pierce — «Майдан») (територія Яворівського військового полігону) — по всій береговій зоні за винятком дамби з вхідним монахом та по 150м від неї з кожного берега.
3.26. Ходорівське водосховище — по береговій зоні із сторони м. Ходорова (пристань) до насосної станції цегельного заводу.
3.27. Водойми в межах м. Жидачева («Промінь», «Гребний канал», «Чисті озера») — на спеціально відведених позанерестових ділянках.
- У всіх інших водоймах (частинах водойм), в тому числі наданих в оренду (крім виробників продукції аквакультури, зареєстрованих в органах рибоохорони) не перелічених в даному наказі — будь-яке рибальство заборонено.
- Вилов риби в нерестовий період дозволити всім громадянам однією поплавковою або донною вудкою з одним гачком і спінінгом і тільки з берега на спеціально визначених ділянках, згідно п.З цього наказу.
- Протягом нерестового періоду заборонити проводити у рибогосподарських водних об’єктах та в прибережних захисних смугах днопоглиблювальні, вибухові, бурові роботи, видобуток гравію та піщано-гравійної суміші, трелювання лісу, крім відновлювальних та аварійних робіт, що проводяться органами водного господарства у випадку надзвичайної ситуації, а також заборонити пересування будь-яких плавзасобів, крім суден спеціально уповноважених органів та державних органів, що здійснюють охорону водних біоресурсів і у випадку надзвичайної потреби.
- Сектору іхтіології та регулювання рибальства, інспекторському складу, довести до відома обласної державної адміністрації, райдержадміністрацій та оповістити через засоби масової інформації населення, зацікавлені установи, підприємства, організації про встановлення термінів весняно-літньої заборони на вилов водних біоресурсів та проведення трьохмісячника з їх охорони.
- Завідувачу сектору оперативної роботи управління (Дроздяк С.М.), в. о. начальника відділу охорони водних біоресурсів (Панасюк Ю.І.) забезпечити контроль за організацією та проведенням заходів з охорони, відтворення водних біоресурсів у весняно-літній період.
- Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.
Голова ліквідаційної комісії управління Сисун 3-М.