Кілька слів про дієву боротьбу з браконьєрством

На сьогоднішній день на Волині та Рівненщині є і залишається не вирішеною проблема з браконьєрами на воді. Їх БАГАТО. І виловлюють забороненими методами риби вони також дуже багато.

Причини існування даної проблеми, особисто я, бачу у поганій роботі місцевих органів правопорядку та, скоріш за все, у їх злагодженій, багаторічній співпраці з порушниками. А безкарність, як відомо, породжує вседозволеність….

Тому і ситуація дійшла до того, що браконьєри вже нікого і нічого не бояться, а тому ставлять та перевіряють сітки та так звані «телевізори» посеред білого дня. І навіть посеред білого дня майже в самому центрі міста Берестечка на річці Стир можна побачити подібні «картини маслом». Хіба що гниди, які б’ють рибу електричним струмом, стараються це робити в темну пору доби і подалі від доріг…

Зверення з цього приводу на телефони 102 та телефони рибохорони, як показала практика, на сьогодні — даремне витрачання часу. Бажаних результатів (затримання, вилучення засобів порушення, штраф, і навіть елементарне вилучення сіток, хай навіть безхозних, з води) — 0.

Але на днях дійшла до мене цікава та приємна інформація, що ситуація на річці Стир в районі міста Берестечка трошки виправилась. І ось чому.

Виявляється, що для того, щоб покращити рівень правопорядку на воді, достатньо залишити браконьєрів без човнів. Комусь таке доволі просте та дієве рішення проблеми прийшло зимою. Як результат — зіпсовано 10 чи навіть 12 човнів, за допомогою яких в районі села Кутрів відбувався систематичний браконьєрський вилов риби на річці Стир.

Як виявилось — це човен якогось браконьєра…

Як результат — вже перевалило за середину березня, а я досі не побачив ні одної сітки. Прогрес!

Хлопцям/дівчатам, які це зробили, мої повага і величезне дякую!

Ціна дерев’яного човна на сьогодні, за не перевіреною інформацією, 4000 грн. і більше.

Фото зроблене в кінці грудня 2018 р. в межах м.Берестечка.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *